День батька у третю неділю червня – Указ Президента

5
Поширення
Pinterest WhatsApp

Президент України Петро Порошенко підписав Указ про установлення свята – День батька.

День батька установлено з метою створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім’ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей.

Відтепер свткування Деня батька в Україні відзначатиметься щороку у третю неділю червня.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Раніше повідомлялося, що в Україні вже протягом десяти років святкують День матері. Свято переходить і відзначається у другу неділю травня.

Більше про святкування Дня батька:

Нагадаємо, в 2013 році вже була спроба ввести свято присвячене Дню батька. Його планувалося відзначати кожну третю неділю вересня.

Центр батьківства кілька дінв тому оприлюднив свою позицію щодо відзначення Дня батька.

Після 8 травня, відколи з’явилась інформація про підписання Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом акту про офіційне святкування Дня батька, багато хто заходився вітати один одного з офіційним впровадженням Дня батька в Україні, але — не я. Чому, запитаєте ви? Кому ж як не тобі та Олександру Марченко, першим слід було це зробити? Хіба не ви вже 13-й рік лупаєте цю скалу, заохотивши до цього лупання майже всю Україну? Але є одне але, як каже Майкл Щур. І наше ”але” криється в тому факті, що це вже третій проект Указу і третій Президент на розгляд якого, на нашій пам’яті, такий проект поданий. Тому я і мої колеги з Міжнародного Центру Батьківства не поспішаємо з привітаннями. Не кажемо “гоп”, поки не перескочили.

Джерело: Офіційне інтернет-представництво Президента України

 

Попередня публікація

Президент Зеленський присягатиме на Пересопницькому Євангелії

Наступна публікація

Порошенко звільнив дитячого омбудсмена Кулебу

Не має коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *