Домашня » Новини » Чорна правда про індустрію “зміни статі”

Чорна правда про індустрію “зміни статі”

11
Поширень
Pinterest WhatsApp

Кількість пацієнтів гендерної клініки GIDS (Британія) зросла з 97 (в 2009 р) до 2590 осіб (в 2019 р), це збільшення на 2640% за десять років. Науково не встановлені причини такого збільшення зміни статі, однак можна впевнено припустити, що тут пропаганда гендерної ідеології робить свою чорну справу.

Клініки “зміни статі” активно пропагують, що операція – єдиний спосіб уберегти дитину від самогубства. Однак науково це до цих пір не підтверджено. Більш того, є дані, що це дає зворотний ефект: збільшення ризиків після такого “лікування”.

Дітям в гендерних “клініках” прописують блокатори статевого дозрівання – препарати, які не пройшли сертифікацію для такого застосування, від яких страждає репродуктивна система, і є ймовірність зменшення щільності кісток і негативного впливу на мозок.

Блокатори рекомендують під приводом того, що зупинка розвитку вторинних статевих ознак дає час подумати і бути впевненими в тому, чи дійсно потрібна операція “зміни статі”, проте дані показують, що усі хто приймає блокатори починають терапію крос-статевими гормонами, але ця інформація замовчується.

Приховування невідворотності операції після курсу блокаторів статевого дозрівання є само по собі злочином, тому, що не менше ніж 98% хлопчиків, що соромляться своєї статі та 88% дівчаток, що соромляться своєї статі приймають свою біологічну стать самі після того, як природним чином проходять через період статевого дозрівання (за даними Американської психіатричної асоціації DSM-V).

Однак замість того, щоб обмежити застосування небезпечних препаратів, GIDS зменшують мінімальний вік призначення блокаторів до одинадцяти років.

Замість того, щоб допомагати дітям позбутися від руйнівних внутрішніх сумнівів, гендерні “клініки” провокують операції “зміни статі”, зокрема тому що офіційна “медицина” називає проблемою не психічний розлад, а сам організм людини, що страждає від сумнівів у своїй статевій належності.

Більше про небезпеку гендерної ідеології:

Хто нестиме відповідальність за епідемію трансгендеризму і за тисячі життів, які покалічені операціями, яких можна було б уникнути.

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Телеграм Слово про Слово

Читайте нас в Телеграм

Джерело:https://www.facebook.com/groups/144651039732673/permalink/398269374370837/ 

 

 


Попередня Стаття

У Нігері після проповіді імама натовп мусульман спалив дві церкви

Наступна Стаття

22 серпня - міжнародний День вшанування жерт насильства за релігійною ознакою

1 Прокоментуйте

 1. Сергій
  26.07.2019 в 18:37 — Відповіcти

  Багато помилок, краще так:
  “що усі хто приймає блокатори починають терапію крос-статевими”

  “Приховування невідворотності операції після курсу блокаторів статевого дозрівання є само по собі злочином, тому, що не менше ніж 98% хлопчиків, що соромляться своєї статі та 88% дівчаток, що соромляться своєї статі приймають свою біологічну стать самі після того, як природним чином проходять через період статевого дозрівання (за даними Американської психіатричної асоціації DSM-V).”

  “а сам організм людини, що страждає від сумнівів у своїй статевій належності.”

  Посилання треба було робити не на BBC, а на російський оригінал https://www.facebook.com/groups/144651039732673/permalink/398269374370837/ , бо тут факти не усі з того відео.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *