До 2050 року число мусульман може зрівнятися з кількістю християн

0
Поширень
Pinterest Google+

Чисельність мусульманського населення Землі може практично досягнути загальної кількості християн до 2050 року. Американська організація «Pew Research Center» провела дослідження і прийшла до висновку, що протягом наступних сорока років християни будуть найбільшою релігійною групою, але іслам розвиватиметься швидше, ніж будь-яка інша релігія.

На думку авторів дослідження до середини XXI століття у світі буде налічуватися 2.76 млрд. мусульман і 2. 92 млрд. християн – 29,7% і 31,4% відповідно до населення Землі. Чисельність мусульманського населення Землі буде рівним з християнським.

Найбільша кількість мусульман очікується в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Найбільша ісламська діаспора проживатиме в Індії, але Індія все ж залишиться індуїстською країною. В Європі число мусульман досягне 10%. Дослідники також передбачають, що при збереженні тенденцій іслам стане найпоширенішою релігією планети після 2070 року.

Більше про іслам:

Автори прогнозу використовували дані 2,5 тис. переписів, досліджень і баз даних населення з 175 країн, які охоплюють 95% людей всього світу.

http://mirvam.org/

Попередня стаття

Верховна Рада хоче звільнити нерухомість церков від нового податку

Наступна стаття

Мир замість тривог

Немає коментарів

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *