Біля Вінниці горять склади боєприпасів, віруючих просять молитися!

0
Поширень
Pinterest Google+

Пожежа на складах в Калинівці Вінницькій області почалася біля 21:00 26 вересня. ДСНС поки не може оцінити масштаби події, але по тривозі підняті всі сили служби, в тому числі і керівництво. Також по тривозі підняті поліцейські Вінницької, Житомирської і Хмельницької областей.

Відомо, що горить і вибухає на 48  арсеналі – базі зберігання боєприпасів ЗСУ у Вінницькій області в кількох кілометрах від міста Калинівка. З відкритих джерел відомо, що на арсеналі знаходиться 188 тисяч тон боєприпасів. Площа арсеналу біля 60 га. Серед боєприпасів є ракети РСЗО «Смерч», «Ураган» і «Град». Повідомляє Слово  про Слово з посиланням на gcshelp.org

«Ми маємо, як віруючі, обов’язково молитися за людей. Ситуація дуже серйозна, зона враження 40 км! Люди вночі кинули все, і втікали звідти і зараз вони не знають, чи залишиться житло чи ні. Я вважаю, що потрібно допомагати, ми будемо збирати одяг і продукти серед віруючих для цих біженців» – вважає Юрій Бієвець.

Голова Вінницького ООЦ  ЄХБ Леонід Почапський каже, що на цей час з міста Калинівки евакуйовано 30 тис. людей. Більшість з евакуйованих знаходяться у приміщеннях шкіл. Сьогодні після обіду інтенсивність вибухів знизилась, перекриті усі автомобільні та залізничні шляхи. Поліція забезпечує охорону залишеного майна від мародерів.

Вінничани просять віруючих молитися, щоб Господь допоміг у локалізації пожежі. За прогнозами вибухи можуть розтягнутися на тиждень.

За попередніми даними, в результаті вибухів одна жінка травмована, її доправили у Вінницьку центральну районну лікарню. В м. Калинівка ліквідовано загоряння 4 будинків. Відімкнуті лінії електропередачі та газопостачання. До ліквідації наслідків надзвичайної ситуації залучено майже 700 чоловік та 150 одиниць техніки.

Попередня стаття

Президент України доручив готуватися до ювілею хрещення Русі

Наступна стаття

Що нового принесе Закон про освіту для релігійних учбових закладів

Немає коментарів

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *