Домашня » Для життя » Біблія – сила, яка сформувала світ

Біблія – сила, яка сформувала світ

2
Поширень
Pinterest WhatsApp

Один з найвеличніших дарів Біблії полягає в тому, що вона наповнена змістом. Вона наскрізь пронизана історією про те, як Бог особисто ходив і працював із людьми. Як Він взяв безіменну групу людей і зробив її найсильнішим народом на землі.

Біблія розповідає про те, як жити в суспільстві, як бути сім’єю, як працювати, грати, вчити і навчатися. Вона повна мудрості, романтики, благодаті, висновків, вибору і яскравих персонажів. Біблія багата історією, глибиною розуміння, повна таємниць і славна своїм проявом. Вона розповідає про чоловіків, жінок і дітей, про молодих і старих, в цій книзі є раби і вільні, ті, що загинули і спасенні. Генрі Форд знайшов у ній мудрість для винайдення автомобіля, а Джордж Вашингтон цитував її, утворюючи нову державу.

Люди намагалися спалювати Біблії, вбивали тих, хто їх друкував, знищувати послідовників Біблії і до цього дня знущаються над тими, хто їй вірить, але вона все ще існує. Це древній текст, непорушний, незаперечний і який не піддається змінам. Він наповнений змістом, секретами, таємницями, надприродними життєвими шляхами, і одночасно з цим – це любовний лист, інструкція, план для досягнення успіху. Не дивно, що люди намагаються відмінити молитви в школах, змінити визначення шлюбу, заборонити християнські футболки – Слово Боже має велику силу, і немає значення, в якому форматі воно представлене.

Одного разу Ісус сказав: «Небо і земля проминуть, а Мої слова не проминуть» (Мт. 24:35).

В системі, яка намагається обдурити вас, щоб взяти під свій контроль, є одна книга, яка підносить вас, виправляє і створює зсередини, – і це Слово Боже. Якщо хочете бути міцними, маєте знати Слово Боже; запам’ятовуйте його, але не для того, щоби могти процитувати його, або кинути комусь в обличчя правдою, а для того, щоб ви могли навчитися любити Бога і любити людей. Слово Боже змінює нас зсередини.
Світ буде переживати потрясіння, будуть виникати проблеми, але якщо ви основуєтеся на Божому Слові, будете непохитними, непорушними і здібними, зможете говорити мало, але сказати багато. І нам потрібні люди, у яких є що сказати, а не просто ті, хто може говорити ні про що. Тому думайте глибоко, моліться широко, співайте голосно, поклоняйтеся сильно і спостерігайте за тим, як Бог викопує криницю у вашому житті, з якої поллються олія радості, ріки життя…

Ліза Грейт

Рейтинг редактора

71
Один з найвеличніших дарів Біблії полягає в тому, що вона наповнена змістом. Вона наскрізь пронизана історією про те, як Бог особисто ходив і працював із людьми. Як Він взяв безіменну групу людей і зробив її найсильнішим народом на землі.
1 Рейтинг користувачів
Актуальність 80%
Практичність 62%

ПЛЮС

Основа сучасної цивілізації - це суспільство, яке побудоване на Біблійних принципах.

МІНУС

Можна було б більше привести прикладів як Біблія вплинула на сучасну цивілізацію.
Попередня Стаття

Коли Біблія заговорила

Наступна Стаття

Настійливо виважую слова

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *