Біблійне Товариство роздало морським піхотинцям у зоні ООС Біблії

3
Поширення
Pinterest WhatsApp

Президент Українського Біблійного Товариства Григорій Комендант разом з головою Духовного управління капеланів Геннадієм Валуєвим 29 серпня відвідали підрозділи морської піхоти у зоні ООС, де спільно з капеланами провели урочисту молитву і вшанування полеглих воїнів, повідомляє кореспондент порталу “Релігія в Україні”.

Зустріч відбулася з нагоди першого відзначення в країні Дня пам’яті загиблих захисників. Бійцям роздали спеціалізовані видання Біблії, в тому числі дитячі – для дітей воїнів.

“У приємній і дружній атмосфері проходило спілкування з воїнами і їх командирами, і кожен з бажаючих зміг отримати у подарунок Біблію для себе чи своєї дитини. Це благословенна можливість духовно підтримувати військових, які знаходяться на передовій і у важких умовах боронять нашу країну”, – зазначають в Українському Біблійному Товаристві.

Більше про спеціалізовані видання Біблії:

Військовослужбовці подякували за дарунки, назвавши їх великою духовною допомогою.

Приєднатися до нас у Facebook і Twiter

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Ми хочемо розвиватися і бути для вас ще більш корисними і актуальними. Ми потребуємо вашої допомоги і підтримки.

Бог є скрізь - навіть у новинах. Ось чому ми дивимося кожну новину через призму віри. Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей. Допоможіть нам і надалі бути голосом правди у ЗМІ, підтримуючи Новини.

Попередня публікація

Притча про багача, Лазаря і Закон Мойсея

Наступна публікація

Християни безпосередньо впливали на протести в Гонгконзі

Не має коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *