Біблійне товариство у Харкові організувало зустріч з капеланами

6
Поширень
Pinterest Google+

13 лютого 2019 р. в офісі Східного регіонального відділення Біблійного Товариства пройшла зустріч зі священнослужителями, капеланами та громадськими діячами з питань паліативної допомоги та душпастирської опіки важкохворих людей.

Зустріч ініціював Сергій Дмитрієв, священнослужитель, капелан, голова Елеос-Україна та виконавчий секретар комісії з питань соціального служіння Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій. Був презентований посібник із паліативної допомоги, а також обговорені можливості капеланського служіння як у лікарнях, так і серед паліативних пацієнтів у домашніх умовах.

Більше про Біблійне товариство:

Також обговорювалися питання щодо легалізації медичного капеланства, юридичних підстав та відповідної освіти з метою надання кваліфікованої духовної допомоги. Особливу увагу приділили виконанню та захисту прав пацієнтів і їхніх релігійних переконань. Наприкінці зустрічі всі присутні підписали хартію про надання паліативної допомоги людям старшого віку. Дякуємо Богові за нові можливості служити нашим співгромадянам!

Джерело: ukrbs.org

Попередня стаття

В Україні зменшується кількість сімей, які виховують дітей-сиріт

Наступна стаття

У Києві 1 березня пройде IV Всеукраїнський Форум Сім’ї

Немає коментарів

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *