Home»Новини»Батька визнали винним у сімейному насильстві

Батька визнали винним у сімейному насильстві

10
Поширень
Pinterest WhatsApp

Черговий приклад гендерного божевілля з’явилося на днях в канадській провінції Британська Колумбія: чоловіка визнали винним у “сімейному насильстві” за те, що публічно вживав слово “вона” у відношенні до своєї доньки.

Річ у тім, що донька цього чоловіка — якій лише 14 років — після перегляду гендернутої пропаганди вирішила, що вона — хлопець. Трошки раніше, суд постановив, що донька має право отримувати ін’єкції тестостерону і стати хлопцем попри те, що її батьки виступають різко проти цього. Знову нагадуємо, що така шизофренія відбувається на Заході, який у нас так любить “прогресивна і освідчена молодь”.

Те, що держава фактично відібрала можливість виховання доньки у її рідної сім’ї, отримало, як не дивно, багато уваги і в самій Канаді. Батько дівчинки давав багато інтерв’ю. В одному з них він заявив:

“Вона – дівчина. Це видно по її ДНК. Її ДНК не зміниться в результаті цих експериментів”.

Ці, здавалося б, цілком нормальні слова суд навів як приклад “сімейного насильства”.

“Відкрите несприйняття сім’єю гендерної ідентичності своєї дитини – це сімейне насильство. У зв’язку з цим, суд постановляє:

1) Батькові дитини заборонено давати будь-які подальші інтерв’ю;

2) Батько дитини зобов’язується не показувати дитині будь-які матеріали, які ставлять під питання правдивості гендерної ідентичності дитини, і також матеріали, які заперечують що процедури, які бажає пройти дитина для зміни статі, є в її найкращих інтересах.”

Маємо канонічний приклад толерантного тоталітаризму.

Більше про сімейне насильство:

Кожного разу, як в Україні ліберастами підійматиметься тема впровадження ювенальної юстиції, що посилює контроль держави над вихованням молодого покоління та, по факту, зв’язує руки батькам, то варто згадати цю історію (і тисячі інших в США та Європі). У випадку тріумфу лібералізму в Україні, подібні випадки у нас стануть буденністю.

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Телеграм Слово про Слово
Читайте нас в Телеграм

Джерело: thefederalist.com

Попередня Стаття

Релігійні організації тепер не зобов’язані облаштувати газові лічильники модемами

Наступна Стаття

31 травня у Києві відбувся II Форум християн управлінців

1 Прокоментуйте

  1. Олексій
    01.06.2019 в 14:08 — Відповіcти

    Будь-ласка, давайте в статтях посилання на першоджерела. Зараз дана стаття не може бути використана, як аргумент у будь якій дискуссії.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *