Асамблея Ради Європи захистила права дітей на релігійну освіту

0
Поширень
Pinterest Google+

6 грудня на засіданні комітету ПАРЕ було підтримано проект Резолюції та Рекомендації  країнам щодо прав дітей на релігійну освіту. Вона дає можливість батькам обирати для своїх дітей ту форму освіти і  виховання, яка відповідає їх релігійним переконанням.

Автором проекту виступив депутат Парламенту Республіки Молдова Валерій Гилецький.  За його словами, Резолюція захищає фундаментальні права людини на свободу думки, совісті та релігії, яке включає  в себе свободу сповідувати свою релігію і виховувати дітей відповідно до їх моральних та релігійних переконань.

Більше про право на релігійну освіту:

«Слава Богу. Це ще одна перемога!,- так прокоментував підтримку Резолюції член української делегації в ПАРЕ, народний депутат України та голова міжфракційного депутатського об’єднання  «За духовність, моральність та здоров’я України» Павло Унгурян

«Але вона не остаточна,- додав він–  Тепер її  треба проголосувати на черговому засідання ПАРЕ, яке відбудеться в січні 2017 року. Тож прошу всіх молитися, аби право батьків виховувати своїх дітей і давати їм освіту відповідно до релігійних переконань було реалізовано у всіх країнах Ради Європи»

Попередня стаття

Зареєстровано законопроект, який пропонує святкування Різдва 25 грудня

Наступна стаття

Кабінет Міністрів підтримав проект R500

Немає коментарів

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *