99% протестантських церков в ДНР опинилися поза законом

5
Поширень
Pinterest Google+

99% протестантських церков в ДНР тепер не законні. 1 березня закінчився термін даний окупаційною владою ДНР для реєстрації церков і релігійних організацій. За фактом, практично 99% церков не отримали реєстрації. Про це повідомляє у себе на сторінці пастор і волонтер Сергій Косяк.

«Хоч як би зваблювалися віруючі на тих територіях, але свободи їм не бачити. У державній політиці Д(Л)НР немає місця цим свободам і все не православне сприймаються як ідеологічно вороже »

Пастор займається аналізом дослідженням релігійних утисків на окупованих територіях. І ось який прогноз він дає для протестантських церков.

«Ні, це не буде повальне віджимання будівель і арешт служителів, як це було в 2014-2015 роках, просто з церков будуть робити слухняних і підручних кроликів, які перш ніж щось зробити, будуть озиратися на занесений над їх головами меч бананового правосуддя».

У ЛНР цей закон вже більше півроку в дії. Всі євангельські церкви подали заяви на реєстрацію, так її і не отримали, за те служби МДБ постійно пресують тих, чиї прізвища фігурують у заявах.

За фактом, всі релігійні організації зараз поза законом і окупаційна влада, може в будь-який момент прикрутити їм гайки, неслухняні будуть опинятися «на підвалі» а культові будівлі «націоналізованними».

Більше про переслідування на Донбасі:

Мені складно щось радити священнослужителям, які залишилися там, але одне розумію, що, якщо спиратися на страх і інстинкт самозбереження, можна забути про свободу проповіді, якщо зберігати цю свободу, можна втратити голову. На першому етапі, для початку треба молитися, а ми в свою чергу маємо план дій, як допомогти людям, які вірять не так як це хоче ДНР », – написав служитель.

Попередня стаття

Християни організовують акцію проти «лесбі-параду» в Києві 8 березня

Наступна стаття

Що значить "Навчити народи"? (відео)

Немає коментарів

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *