США за Біблійні цінності – відбувся 67 Національний молитовний сніданок

7
Поширень
Pinterest Google+

7 лютого у Вашингтоні відбувся 67-й Національний молитовний сніданок, на якому були присутні Президент США Дональд Трамп, Віце-президент Пенс і друга леді Керен Пенс, щонайменше половина кабінету міністрів США, спікер Конгресу, а також президенти Косово, Албанії, Гани, посли країн, члени королівських сімей, а також делегати з 160 країн світу, серед яких також і делегація з України під керівництвом народного депутата України Павла Унгуряна.

Головною подією Молитовного Сніданку було звернення Президента США, який говорив про підтримку сім’ї, опозицію практиці абортів, боротьбу за релігійну свободу і Біблійні цінності, від яких Америка, за словами Президента, ніколи не відійде.

Під час своєї промови Трапм привітав молоду сім’ю, у якій дитина народилася на 4 місяці раніше по дорозі в лікарню. Цей хлопчик вижив і зараз йому майже 1 рік. Багатотисячний зал ледве стримував сльози розуміючи, що дитина могла стати жертвою абортів. За словами Президента Трампа кожне життя є безцінними і дається Богом.

Більше про Національний молитовний сніданок США:

“Побудова країни на Біблійних цінностях, єднання навколо духовних речей та взаєморозуміння служить своєрідним захистом від внутрішніх і зовнішніх конфліктів та є умовою до процвітання. Цей шлях пройшли США та інші країни. Це той шлях, яким має піти Україна” – прокоментував подію координатор української делегації, народний депутат України Павло Унгурян.

Попередня стаття

Виявлено рідне місто Ісуса - Назарет

Наступна стаття

Співробітництво між Україною і США буде розвиватися інтенстивніше - нардеп Унгурян

Немає коментарів

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *