1 Коринтян 13 – Різдвяна версія

0
Поширень
Pinterest Google+

Якщо я прикрашаю мій будинок гілками ялинки, гірляндами і лампочками, але не зрозумів зміст Різдва, то я не більше, ніж декоратор.

Якщо я працюю з ранку до вечора на кухні, готуючи кілограми тортів, тістечок і особливих частувань, запрошую гостей за ідеально накритий стіл, але при цьому у моєму серці не має радості від народженого Ісуса, то я не більше, ніж кухар.

Якщо я працюю в благодійних організаціях, співаю пісні в будинках пристарілих і всі свої збереження віддаю на благодійні цілі, але при цьому не маю любові до своєї сім’ї, то все це не має змісту.

Якщо я прикрашаю ялинку блискучими ангеликами і зірочками, приймаю участь в тисячах свят і співаю в хорі, але не прийняв Ісуса у своє серце, тоді я не зрозумів, в чому головний зміст Різдва.

Любов до Ісуса припиняє роботу на кухні для того, щоб обійняти дитину.
Любов залишає прикрашання квартири, щоб поцілувати дружину.
Любов дружелюбна, не дивлячись на стрес і на брак часу.
Любов не заздрить гарній хаті інших і кольору серветок.

Любов не кричить на дітей через те, що плутаються під ногами. Навпаки, вона вдячна, що вони є, і можуть плутатися під ногами.

Любов дає не лише тим, які можуть дати навзаєм. Навпаки, з великою радістю вона дарує саме тим, які не можуть віддати у відповідь.

Любов все терпить, все покриває, всього сподівається, все переносить. Любов ніколи не перестає.

Подарунки забудуться і зносяться, торти будуть з’їдені, різдвяна ялинка висохне. Але подарунок Бога на Різдво в Ісусі Христі залишається назавжди!
З Різдвом Христовим!

Попередня стаття

Коли народився Ісус Христос?

Наступна стаття

Церкви Європи закликають молитися за Україну

Немає коментарів

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *